Webináře pro rodiče

Vážení rodiče, zveme Vás na online přednášky speciálního pedagoga a uznávaného rodinného terapeuta Mgr. Jiřího Haldy. V následujících přednáškách se vypořádáme s nejpalčivějšími problémy různých věkových kategorií, od batolat po „puberťáky”. Emocionální a sociální potřeby dětí – 9. 9.
Agresivita u dětí a jak na ni – komunikační manuál – 23. 10.
Dospívání a jak mluvit s dospívajícími – 20. 11.
 
 
Mgr. Jiří Halda je speciální pedagog, lektor a rodinný terapeut. Orientuje se na poruchy chování a učení a rodinné vztahy.  Rodinu vnímá jako živý organismus, kde má být všem dobře a všichni si mají být jisti svým místem.Je autorem knih Maličkosti na které byste při výchově dětí neměli zapomínat a V každé chvíli jste mi vzorem.Jednotlivé přednášky budou probíhat dle data v čase 17:00 – 18:30. Přednášky se uskuteční v online prostředí Livewebinar. Link zašleme všem přihlášeným účastníkům den před konáním přednášky. Účastnický poplatek: 540 Kč/přednáškaVíce informací o webinářích Mgr. Jiřího Haldy a podrobnosti najdete ZDE.
Organizátor: Tvořivá škola