Školní bazárek dětských knih

Je vaše dítě náruživým čtenářem a jeho knihovnu byste chtěli doplnit o další tituly za příjemnější ceny, než jsou v knihkupectví? Budeme rádi, když se zapojíte do našeho historicky prvního školního bazárku v prostorách školy dne 29. 5. od 15 – 18 hod.

Milí rodiče,

dovolujeme si vás pozvat na historicky první KNÍNICKÝ KNIŽNÍ BAZÁREK. Máte doma knihu, která vaše dítě příliš nezaujala, už ji má přečtenou nebo z knihy vyrostlo? Je vaše dítě náruživým čtenářem a jeho knihovnu byste chtěli obohatit o další tituly za příjemnější ceny, než jsou v knihkupectví? Budeme rádi, když se zapojíte do knižního bazárku. Od 20. května do 24. května mohou děti nosit knihy do své třídy, kde je budeme shromažďovat. Do každé knihy, prosím, vložte lísteček, který naleznete v příloze, abychom věděli, komu dát peníze za prodanou knihu či komu knihu vrátit zpět. Tedy v případě, že se kniha prodá, zašleme peníze po dětech. Pokud se neprodá, knihu dostanete zpět. Prosím, zasílejte jen knihy v dobrém stavu. Knihy, které budou potrhané, pokreslené nebo pomačkané, nemohou být zařazeny. Cenu za knihy si určujete sami, zvolte ceny zaokrouhlené na celé desítky (10,- Kč, 50,- Kč…). Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání na bazárku.