Oznámení o zahájení Školního roku 2021-2022

Základní škola

Školní rok 2021-2022 bude zahájen v základní škole ve středu 1. 9. 2021 v 9.00 h ve společenském sále školy.

Žáci si přinesou pouze přezůvky a roušky (respirátory).

Před zahájením proběhne 1. testování žáků včetně prvňáčků.
Do školy je povolen vstup rodičům prvňáčků s dokladem o očkování, PCR testu nebo antigenního testu, dokladu o prodělání covidu a s respirátorem.

Podrobnosti k zahájení školního roku

Mateřská škola

Školní rok v mateřské škole bude zahájen ve středu 1. 9. 2021 od 7.00 h v mateřské škole a v nové třídě MŠ v sokolovně.
Rodiče, kteří přivádějí děti do mateřské školy, budou používat v šatně respirátory. Zde se budou zdržovat na nezbytně nutnou dobu.

Vzhledem k současné epidemické situaci a v souladu s pokyny ministerstva školství a zdravotnictví se ruší „Den otevřených dveří všech škol“ v Moravských Knínicích, který byl plánovaný na 29. 8. 2021.