Soutěž „O knínický bramborák“

Která kuchařka nebo kuchař či malí kuchtíci dokáží usmažit nejchutnější bramborák v Moravských Knínicích?

Tato soutěž je součástí projektu „Zahrada jako herbář“, který probíhá ve škole již od května 2009. Žáci na školním pozemku pěstovali rostliny, mezi nimi i brambory.

První ročník soutěže „O knínický bramborák“ pořádá škola 21. listopadu v sobotu v 17. hodin ve společenském sále ve škole. Přineste svoje výrobky a pochlubte se svým kuchařským uměním. Odborná porota vyhodnotí nejchutnější bramborák a také odmění kuchaře.

Ochutnávka bude doplněna krátkým programem žáků k tématu brambory a několik soutěží pro návštěvníky.

Pokud nejsou bramboráky ve vašem jídelníčku, přijďte se alespoň podívat.
V přízemí v prostorách knihovny bude instalována výstava celého projektu Zahrada jako herbář.

Zveme všechny, kteří nestihli na začátku školního roku den otevřených dveří k prohlídce školy.