Soutěž Hlavo-lamy pro žáky 2. a 3. ročníku

Do oblastního kola v soutěži Hlavo-lamy postupují tito žáci: 2. ročník Dorota Bohdálková, Barbora Polášková 3. ročník Ema Svídová, Zita Mátlová. Gratulujeme k postupu a držíme palce na umístění v oblastním kole v Drásově.

Výsledky matematické soutěže Pangea 03 2024

Žáci 4. ročník Štěpán Bohdálek Evelin Prosková Žáci 5. ročník Markéta Dvořáková /75 místo v kraji/ GRATULUJEME Michal Říha Jan Bořil Barbora Hochmannová, Sofie Veselská Všem úspěšným řešitelům gratulujeme!

Krásné Velikonoce

Krásné velikonoční svátky přejí zaměstnanci školy.

Nabídka volného pracovního místa

Hledáme zástup za dlouhodobě nemocnou paní školnici s nástupem ihned. Informace e-mailem info@zs-kninice.cz nebo tel. 731 589 354. Děkujeme.

Edookit – výpadek od čtvrtka 21. 3.

Dobrý den, během včerejšího dne došlo k totálnímu výpadku serverů Edookitu – problém je na straně externího hostingového poskytovatele. S tímto providerem jsme v kontaktu a snažíme se v pravidelných intervalech zjišťovat stav.Zároveň interní tým začal s recovery procedurou – přípravou prostředí u jiného poskytovatele. Tento krok je nutný pro případ, že stávající poskytovatel hostingu …

Edookit – výpadek od čtvrtka 21. 3.Read More »

Kontejner na papír od 2. 4. 2024

Vážení rodiče, dne 2. 4. 2024 bude ke škole přistaven kontejner na papír. Odvezen bude až po jeho naplnění. Děkujeme za spolupráci.

Projekt do HV v 5. ročníku – video se vzkazem od skupiny Vypsaná fixa

PROJEKT do HV Vypsaná fixa “ Volba oblíbené kapely do projektu hudební výchovy byla pro mě jasná hned od zadání, protože ji mám ráda již od malička.  Když jsem si připravovala práci do hodiny HV napadlo mě, že by bylo v projektu zajímavé, kdyby celé naší třídě nahrál „Márdi“ (zpěvák z kapely Vypsaná fixa) vzkaz …

Projekt do HV v 5. ročníku – video se vzkazem od skupiny Vypsaná fixaRead More »

Pohádkový zápis k základnímu vzdělávání dne 18. 4. 2024

Srdečně zveme rodiče k zápisu do 1. ročníku dne 18. 4. 2024 od 13 – 17 hodin. Na děti čeká „Pohádková škola“. V sekci Ke stažení jsou pro rodiče připraveny formuláře k zápisu a tabulka možnosti si rezervace času dle vašich potřeb.

Den otevřených dveří na ZŠ středa 6. 3. 2024

Dne 6. 3. bude na naší škole možnost nahlédnout do hodin a to 8 – 10 hodin. Ve školní družině vám budou k dispozici paní vychovatelky a to od 13.30 – 14. 30 hodin. Jste všichni srdečně zváni!