Adventní setkání se seniory

Adventní setkání se seniory v předvánočním období se již stalo tradiční akcí v Moravských Knínicích. Tedy pro upřesnění, první adventní setkání se konalo 9. prosince 2009, poprvé v nově rekonstruované budově základní školy. Po krátkém vystoupení žáků školy hrála k poslechu kapela Kyničan.

Během let hrálo seniorům mnoho jiných kapel nebo manželé Maškovi. Tentokrát jsme se opět domluvily s paní Koláčkovou na cimbálovou kapelu Kyničan, která hrála k poslechu, ale také si babičky a dědečkové s chutí společně zazpívali. A nejen vánoční koledy. Občerstvení napekly paní učitelky. Schodiště školy bylo vyzdobeno výtvarnými pracemi ze soutěže žáků „Cestujeme se seniory“.

Rodiče vystupujících žáků zaplnili každé místečko ve společenském sále, po skončení vystoupení žáků ale zůstala všechna místa u stolů obsazená téměř do konce celé akce.